Instalacje elektryczne Tarnów

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Tarnowa, a także w obrębie 100 kilometrów od miasta Tarnów. Mamy ofertę skierowaną do przedsiębiorców i firm.
Obsługujemy duże obiekty sieciowe jak i małe firmy np. biura rachunkowe, warsztaty itp.

Świadczymy usługi elektryczne takie jak:

 • Wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach wielkopowierzchniowych i tych mniejszych
 • Montaż osprzętu elektrycznego
 • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
 • Modernizacje instalacji już istniejących
 • Usuwanie awarii elektrycznych
 • Montaż i modernizacja instalacji oświetleniowej
 • Montaż systemów ogrzewania rynien i podjazdów
 • Montaż instalacji odgromowej (systemy piorunochronów)

Wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach wielkopowierzchniowych i tych mniejszych (Tarnów +100 km)

Nasza oferta obejmuje montaż instalacji elektrycznej praktycznie w każdym rodzaju obiektu niezależnie od branży.

Nasi elektrycy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonanie każdego etapu prac następuje sprawnie i w koordynacji z innymi ekipami, dzięki czemu podtrzymujemy ciągłość pracy, co w znacznym stopniu wpływa na terminowość wykonania prac.

W budynkach wielorodzinnych odłączamy napięcie tylko wtedy, kiedy jest to całkowicie niezbędne, tak aby w mieszkaniach był prąd w najdłuższym możliwym okresie czasu wykonywania instalacji elektrycznej.

Wykonanie prac zawsze jest zgodne z dostarczonymi planami, a w wypadku kiedy projekt instalacji jest niedostępny, oferujemy pomoc klientom w rozplanowaniu instalacji elektrycznej tak, aby była ona praktyczna i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Montaż osprzętu elektrycznego (Tarnów +100 km)

Wykonujemy montaż wszelkiego osprzętu elektrycznego potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej.

Montujemy całe rozdzielnie przygotowane przez nas, jak i pojedyncze elementy takie jak: wyłączniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięciowe czy wyłączniki nadprądowe.

Oferta na wykonanie instalacji elektrycznej podczas budowy domu obejmuje też doradztwo. Nasz elektryk podpowie przy doborze komponentów, planowanej wielkości rozdzielni głównej budynku.

Wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznej (Tarnów +100 km)

Pomiary elektryczne zgodnie z prawem są obowiązkowe praktycznie dla każdego rodzaju obiektu budowlanego. Jeżeli obiekt jest miejscem pracy lub jest zarządzany i nie ma charakteru domu jednorodzinnego to za każdy wypadek z udziałem instalacji elektrycznej w pierwszej kolejności odpowiada zarządca. Wtedy jedynym dowodem na sprawność instalacji są pomiary wykonane prawidłowo i zwieńczone protokołem pomiarowym.

Obowiązek ten występuje także wtedy, kiedy mówimy o domach jednorodzinnych. Jeżeli pomiary twojego domu nie zostały wykonane lub nie posiadasz protokołu z pomiarów, a ubezpieczyłeś dom, to z dużym prawdopodobieństwem przy szkodzie wynikającej z instalacji elektrycznej (przepięcia, skoki napięcia itp.) ubezpieczenie nie uwzględni szkody, ponieważ nie zostały wykonane pomiary i ubezpieczyciel nie będzie miał wiedzy, czy instalacja elektryczna była wykonana prawidłowo i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Do naszych usług należą:

Modernizacje instalacji już istniejących - poprawimy istniejącą instalację elektryczną (Tarnów +100 km)

Wykonujemy modernizacje instalacji, które nie spełniają już obecnych standardów, bądź po prostu wymagają przerobienia. Najczęściej świadczymy tę usługę w budynkach biurowych, sklepach, gdzie należy dostosować lokal do nowej funkcji, a prace elektryka nie trwają zbyt długo.

Tarnów ma jeszcze bardzo wiele miejsc, gdzie wprowadzając się do nowego lokalu zastaniemy instalację aluminiową, którą przy okazji remontu możemy ją wymienić, nie martwiąc się o możliwe awarie w przyszłości.

Usuwanie awarii elektrycznych (Tarnów +100 km)

Instalacja elektryczna miewa awarie spowodowane czynnikami zewnętrznymi lub awarią któregoś z urządzeń. Mamy duże doświadczenie i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nasz elektryk poradzi sobie z większością problemów w krótkim czasie.

Świadczymy też usługę wymiany uszkodzonych aparatów, montaż nowych, serwis, a także każdorazowo informujemy klienta o prawdopodobnej przyczynie awarii instalacji elektrycznej.

NIE świadczymy usługi pogotowia elektrycznego

Nasze usługi elektryczne NIE obejmują serwisu 24/h

Montaż i modernizacja instalacji oświetleniowej

Do naszej oferty należy montaż oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego. Nasze doświadczenie wskazuje, że nawet 30% energii elektrycznej potrafi zużywać oświetlenie.

Dla swoich klientów oferujemy doradztwo przy wymianie opraw oświetleniowych na nowoczesne ledowe rozwiązania. Podpowiemy które oprawy są w dobrej cenie, a jednocześnie spełniają wymagania każdego klienta.

Zajmujemy się montażem:

 • oświetlenia LED,

 • oświetlenia awaryjnego,

 • oświetlenia ewakuacyjnego,

 • opraw oświetleniowych dostarczonych przez nas lub klienta.

Montaż systemów ogrzewania rynien i podjazdów (Tarnów + 100 km)

Przy pomocy energii elektrycznej wykorzystanej poprzez systemy przeciwoblodzeniowe możemy rozwiązać problem zwisających sopli, zamarzniętych rynien i oblodzonych podjazdów.

Za uszkodzenia mienia i zdrowia przez spadający z dachu budynku lód odpowiada administrator tego budynku, a systemy przeciwoblodzeniowe likwidują problem całkowicie, co w połączeniu z ich bezobsługowością stanowi bardzo dobre zabezpieczenie.

Dobry elektryk + profesjonalne podejście = koniec wzywania firmy do pozbywania się sopli.

Instalację podgrzewanego podjazdu najlepiej rozpocząć na etapie budowy domu/obiektu, którego podjazd jest narażony na oblodzenie, co będzie skutkować utrudnieniami.

Montaż instalacji odgromowej (systemy piorunochronów)

Wykonanie instalacji odgromowej jest niestety często pomijanym etapem w dzisiejszym budownictwie. Wykonujemy instalacje dla każdego rodzaju budynku.

Przesyłając nam zapytanie o instalację odgromową prosimy o przesłanie projektu, abyśmy mieli dane do oferty.

Co, w wypadku braku projektu?

Wielu naszych klientów nie posiadało aktualnego projektu, ponieważ na dachu powstały nowe elementy jak stacje wentylacyjne, anteny lub po prostu nie było takiego dokumentu. W takim wypadku pomożemy. Profesjonalizm naszych dostawców przewiduje też rozplanowanie instalacji przez doświadczonych projektantów, a pracownicy naszej firmy wykonają ją na podstawie tego planu.

Taka usługa jest bezpłatna (zrobienie planu instalacji), ale możemy też zaproponować odpłatne opracowanie, jeżeli jest taka potrzeba z dokładnymi wyliczeniami.

System odgromowy jest jednym z podstawowych zabezpieczeń instalacji elektrycznych w domu jak i w obiektach komercyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że zdecydowanie lepiej jest w taką ochronę się wyposażyć.

W wypadku uderzenia pioruna mogą nam się spalić wszystkie urządzenia wpięte w instalację elektryczną, dlatego tak ważne jest, aby fachowo ocenić jej zastosowanie i zastosowanie na dachu domu i firmy.

Inne usługi elektryczne - Tarnów

Od dawna zajmujemy się instalacjami elektrycznymi. Jeżeli jakaś usługa nie została wymieniona na naszej stronie, to nie znaczy, że nie możemy takiej usługi wykonać.

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

 • Możemy pomóc z instalacjami elektrycznymi.
 • Twoja firma elektryczna nie wywiązuje się z terminów i szukasz solidnego partnera szanującego czas swoich klientów - zapraszamy!
 • Chcesz uzyskać ofertę na którąś z naszych usług lub interesuje Cię oferta na jakieś nie standardowe rozwiązanie.

Wycena usług jest indywidualna


Poznaj opinie naszych Klientów

Ireneusz Panek
Ireneusz Panek
2024-02-20
Bardzo dobry kontakt, szybka i sprawna realizacja, dokładność i dbałość o szczegóły, bardzo mocno polecam :)
Jarek Zach
Jarek Zach
2024-01-22
Szybko, sprawnie i solidnie. Polecam z czystym sumieniem. Na wszystkie moje pytania uzyskiwałem szybkie i konkretne odpowiedzi. Instalacja zamontowana tak jak tego oczekiwałem.
Jacek Frejlich
Jacek Frejlich
2024-01-03
Znakomity kontakt, oferta i realizacja zlecenia. Profesjonalna firma dbająca o jakość i satysfakcję klienta.
Paweł Firek
Paweł Firek
2024-01-03
Polecam! Profesjonalna firma 👍💪
Rebelle Fleur
Rebelle Fleur
2023-09-19
Polecam z czystym sumieniem. Panowie przyjechali punktualnie na miejsce awarii. Wykryli jej źródło i sprawnie naprawili wykazując się przy tym niebywałym profesjonalizmem, wiedzą, uczciwością i sprawnością działania. Do tego sympatyczni i konkretni. Oby więcej takich fachowców.
Sikora Serwis
Sikora Serwis
2023-04-26
Właściciel firmy jako jedyny przekonał mnie do wykonania instalacji fotowoltaiki, choć byłem przeciwnikiem tych rozwiązań. Przede wszystkim człowiek ma ogromną wiedzę techniczną, nie opowiada bajek i realnie podchodzi do tematu. Pan Jurand doradził optymalne rozwiązanie z myślą o rozbudowie w przyszłości. Praca, estetyka wykonania, terminowość bez zastrzeżeń. Również wszelkie sprawy papierkowe załatwione od a do z. Szczerze polecam, to są fachowcy a nie bajkopisarze.
Artur Bsk
Artur Bsk
2022-03-15
Firma z bardzo uczciwym podejściem do klienta. Dobór podzespołów instalacji fotowoltaicznej konsultowany aby osiągnąć jak najwyższą sprawność i trwałość. Jestem bardzo zadowolony za szybki montaż i długą gwarancję.
Krzysiek
Krzysiek
2022-01-12
Prace jak i cala logistyka były prowadzone sprawnie, szybko i profesjonalnie. Polecam firmę, bo sam jestem bardzo zadowolony.
Konrad Wójcik
Konrad Wójcik
2021-08-14
Wybór firmy Tarwat jako wykonawcy instalacji fotowoltaicznej okazał się strzałem w dziesiątkę! Ciężko znaleźć tak rzetelną, profesjonalną firmę w jakiejkolwiek branży, a już na pewno w branży fotowoltaicznej! Wszystko na najwyższym poziomie, dbałość o każdy szczegół od momentu przygotowania projektu do montażu, terminowość i słowność (!), świetny kontakt i rewelacyjna obsługa klienta, pomoc z dokumentacją, wszystko w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!
Stanisław GACEK
Stanisław GACEK
2020-06-24
Polecam firmę wszystko zostało wykonane sumiennie i z dużą starannością oraz w ustalonym terminie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta wszystko zostało mi wytłumaczone powoli i dokładnie.


Biuro Kontakt

+48 796 025 474

biuro@tarwat.pl


Adres

Bolesława Śmiałego 3
33-100 Tarnów


Dane firmy

NIP 9930674826
REGON 385030497
KRS 0000817934

Biuro czynne w godzinach

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 15:00


Kontakt telefoniczny w godzinach

Poniedziałek - Piątek

8:00

-

19:00

Sobota

8:00

-

16:00

Formularz kontaktowy

Ciasteczka/Cookies Więcej informacji

Ta strona używa plików cookies aby zagwarantować poprawne działanie strony. Więcej o cookies dowiesz się w Polityce prywatności.

Zamknij