Instalacje elektryczne Tarnów

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Tarnowa, a także w obrębie 100 kilometrów od miasta Tarnów. Mamy ofertę skierowaną do przedsiębiorców i firm.
Obsługujemy duże obiekty sieciowe jak i małe firmy np. biura rachunkowe, warsztaty itp.

Świadczymy usługi elektryczne takie jak:

 • Wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego napięcia w budynkach wielkopowierzchniowych i tych mniejszych
 • Montaż osprzętu elektrycznego
 • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
 • Modernizacje instalacji już istniejących
 • Usuwanie awarii elektrycznych
 • Montaż i modernizacja instalacji oświetleniowej
 • Montaż systemów ogrzewania rynien i podjazdów
 • Montaż instalacji odgromowej (systemy piorunochronów)

Nasza oferta obejmuje montaż instalacji elektrycznej praktycznie w każdym rodzaju obiektu niezależnie od branży.

Nasi elektrycy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonanie każdego etapu prac następuje sprawnie i w koordynacji z innymi ekipami, dzięki czemu podtrzymujemy ciągłość pracy, co w znacznym stopniu wpływa na terminowość wykonania prac.

W budynkach wielorodzinnych odłączamy napięcie tylko wtedy, kiedy jest to całkowicie niezbędne, tak aby w mieszkaniach był prąd w najdłuższym możliwym okresie czasu wykonywania instalacji elektrycznej.

Wykonanie prac zawsze jest zgodne z dostarczonymi planami, a w wypadku kiedy projekt instalacji jest niedostępny, oferujemy pomoc klientom w rozplanowaniu instalacji elektrycznej tak, aby była ona praktyczna i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Wykonujemy montaż wszelkiego osprzętu elektrycznego potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej.

Montujemy całe rozdzielnie przygotowane przez nas, jak i pojedyncze elementy takie jak: wyłączniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięciowe czy wyłączniki nadprądowe.

Oferta na wykonanie instalacji elektrycznej podczas budowy domu obejmuje też doradztwo. Nasz elektryk podpowie przy doborze komponentów, planowanej wielkości rozdzielni głównej budynku.

Pomiary elektryczne zgodnie z prawem są obowiązkowe praktycznie dla każdego rodzaju obiektu budowlanego. Jeżeli obiekt jest miejscem pracy lub jest zarządzany i nie ma charakteru domu jednorodzinnego to za każdy wypadek z udziałem instalacji elektrycznej w pierwszej kolejności odpowiada zarządca. Wtedy jedynym dowodem na sprawność instalacji są pomiary wykonane prawidłowo i zwieńczone protokołem pomiarowym.

Obowiązek ten występuje także wtedy, kiedy mówimy o domach jednorodzinnych. Jeżeli pomiary twojego domu nie zostały wykonane lub nie posiadasz protokołu z pomiarów, a ubezpieczyłeś dom, to z dużym prawdopodobieństwem przy szkodzie wynikającej z instalacji elektrycznej (przepięcia, skoki napięcia itp.) ubezpieczenie nie uwzględni szkody, ponieważ nie zostały wykonane pomiary i ubezpieczyciel nie będzie miał wiedzy, czy instalacja elektryczna była wykonana prawidłowo i zapewniała bezpieczeństwo pracy.

Do naszych usług należą:

 • pomiary instalacji elektrycznych,
 • pomiary uziemień,
 • pomiary oświetlenia,
 • pomiary instalacji fotowoltaicznych,
 • pomiary instalacji odgromowych,

Wykonujemy modernizacje instalacji, które nie spełniają już obecnych standardów, bądź po prostu wymagają przerobienia. Najczęściej świadczymy tę usługę w budynkach biurowych, sklepach, gdzie należy dostosować lokal do nowej funkcji, a prace elektryka nie trwają zbyt długo.

Tarnów ma jeszcze bardzo wiele miejsc, gdzie wprowadzając się do nowego lokalu zastaniemy instalację aluminiową, którą przy okazji remontu możemy ją wymienić, nie martwiąc się o możliwe awarie w przyszłości.

Instalacja elektryczna miewa awarie spowodowane czynnikami zewnętrznymi lub awarią któregoś z urządzeń. Mamy duże doświadczenie i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nasz elektryk poradzi sobie z większością problemów w krótkim czasie.

Świadczymy też usługę wymiany uszkodzonych aparatów, montaż nowych, serwis, a także każdorazowo informujemy klienta o prawdopodobnej przyczynie awarii instalacji elektrycznej.

NIE świadczymy usługi pogotowia elektrycznego

Nasze usługi elektryczne NIE obejmują serwisu 24/h

Do naszej oferty należy montaż oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego. Nasze doświadczenie wskazuje, że nawet 30% energii elektrycznej potrafi zużywać oświetlenie.

Dla swoich klientów oferujemy doradztwo przy wymianie opraw oświetleniowych na nowoczesne ledowe rozwiązania. Podpowiemy które oprawy są w dobrej cenie, a jednocześnie spełniają wymagania każdego klienta.

Zajmujemy się montażem:

 • oświetlenia LED,
 • oświetlenia awaryjnego,
 • oświetlenia ewakuacyjnego,
 • opraw oświetleniowych dostarczonych przez nas lub klienta.

Przy pomocy energii elektrycznej wykorzystanej poprzez systemy przeciwoblodzeniowe możemy rozwiązać problem zwisających sopli, zamarzniętych rynien i oblodzonych podjazdów.

Za uszkodzenia mienia i zdrowia przez spadający z dachu budynku lód odpowiada administrator tego budynku, a systemy przeciwoblodzeniowe likwidują problem całkowicie, co w połączeniu z ich bezobsługowością stanowi bardzo dobre zabezpieczenie.

Dobry elektryk + profesjonalne podejście = koniec wzywania firmy do pozbywania się sopli.

Instalację podgrzewanego podjazdu najlepiej rozpocząć na etapie budowy domu/obiektu, którego podjazd jest narażony na oblodzenie, co będzie skutkować utrudnieniami.

Wykonanie instalacji odgromowej jest niestety często pomijanym etapem w dzisiejszym budownictwie. Wykonujemy instalacje dla każdego rodzaju budynku.

Przesyłając nam zapytanie o instalację odgromową prosimy o przesłanie projektu, abyśmy mieli dane do oferty.

Co, w wypadku braku projektu?

Wielu naszych klientów nie posiadało aktualnego projektu, ponieważ na dachu powstały nowe elementy jak stacje wentylacyjne, anteny lub po prostu nie było takiego dokumentu. W takim wypadku pomożemy. Profesjonalizm naszych dostawców przewiduje też rozplanowanie instalacji przez doświadczonych projektantów, a pracownicy naszej firmy wykonają ją na podstawie tego planu.

Taka usługa jest bezpłatna (zrobienie planu instalacji), ale możemy też zaproponować odpłatne opracowanie, jeżeli jest taka potrzeba z dokładnymi wyliczeniami.

System odgromowy jest jednym z podstawowych zabezpieczeń instalacji elektrycznych w domu jak i w obiektach komercyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że zdecydowanie lepiej jest w taką ochronę się wyposażyć.

W wypadku uderzenia pioruna mogą nam się spalić wszystkie urządzenia wpięte w instalację elektryczną, dlatego tak ważne jest, aby fachowo ocenić jej zastosowanie i zastosowanie na dachu domu i firmy.

Od dawna zajmujemy się instalacjami elektrycznymi. Jeżeli jakaś usługa nie została wymieniona na naszej stronie, to nie znaczy, że nie możemy takiej usługi wykonać.

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

 • Możemy pomóc z instalacjami elektrycznymi.
 • Twoja firma elektryczna nie wywiązuje się z terminów i szukasz solidnego partnera szanującego czas swoich klientów- zapraszamy!
 • Chcesz uzyskać ofertę na którąś z naszych usług lub interesuje Cię oferta na jakieś nie standardowe rozwiązanie.